Lingid

  • Riigikogu - Eesti rahva esinduskogu Tallinnas, mis teostab seadusandlikku võimu riigis. Alates 27. märtsist 2007. aastal algasid minu volitused Riigikogu liikmena. Olen seisukohal, et Tallinna linna ja riigi vahelised suhted peavad olema paremad kui nad seni on, ja just neid küsimusi loodan ma Riigikogus töötades lahendada.
  • Tallinn - Tallinna kodulehekülg, kust tallinlased ja Tallinna külalised leiavad loodetavasti mistahes vajalikku infot meie pealinna kohta.
  • Keskerakond - Ma olen olnud oma erakonna jaoks olemas nii parematel kui ka keerulisematel aegadel. Minu jaoks on erakond eeskätt riigile sarnaseid eesmärke nägevate inimeste ühendus, kus loodetavasti jätkub alati erksana hoidvas koguses eriarvamusi.
  • Eesti Korvpalliliit - Eesti Korvpalliliiduga seob mind seal töötamine nii enne Tallinna linnavalitsuses tööle asumist kui ka hiljem, mil linnaasjad on seda võimaldanud. Näiteks minust peajagu pikema ja hea tuttava Peep Aaviksooga kohtusime esimest korda korvpalliliidus ja siis hiljem Tallinna linnavalitsuses. Tema teatrisõbrast erakonnakaaslase Rein Langiga on minul selles mõttes palju vähem ühist – ainult koostöö linnavalitsuses.
  • Tallinna Nõmme Gümnaasium - Tallinna Nõmme Gümnaasiumi on kujundanud neli peamist tegurit – miljöö (metsalinn), uudisejanulised õpilased (Endel Lippmaa, Lennart Meri, Eino Tamberg, Voldemar Panso, Hans Tross jt.), võrratud õpetajad (Clarissa Parts, Ants Kuutma, Raimund Pundi jt) ning tormitsev aeg.
  • Tallinna Tehnikaülikool - Ma olen TTÜ vilistlane, seal kaitsesin oma magistrikraadi majanduses. Püüan oma alma materit aidata kuidas saan – Tallinna Linnavalitsus andis selle aasta alguses heakskiidu detailplaneeringu algatamiseks, et rajada Ehitajate tee, Üliõpilaste tee, Raja tn ja Akadeemia tee vahelisele alale TTÜ üliõpilaslinnak
  • Linn lilleliseks - Linn lilleliseks on noorte enda sünnitatud lillepalli näoline projekt, mis pandi veerema juba 2006. aasta kevadel MTÜ Tegusate Eesti Noorte 13. regionaalsessioonil Tallinnas.
    Ürituse eesmärgid on:
    puuetega ja puueteta noorte vahelise ühistegevuse arendamine läbi vahetu kontakti; töö ja keskkonna väärtustamine Tallinna noorte seas ning tolerantsuse kasvatamine ning eelarvamuste lõhkumine ühiskonnas avaliku ürituse näol.
  • Tartu Ülikooli Õigusinstituut - Ilmselt seetõttu, et olen õigusalase kõrgharidusega inimene, on minu jaoks sõnapaaril "juriidiliselt korrektne" veidi teine tähendus kui mõnedele liiglennukatele Eesti poliitikas.